У Житомирському національному агроекологічному університеті 22 травня   відбулася ділова зустріч представників навчального закладу, Української асоціації молодих фермерів та компанії «AgriNord» (Данія). Зокрема, до ЖНАЕУ  завітав Віттус Бернлоу, з яким ректор Олег Скидан обговорив питання  співпраці щодо розвитку програм стажування українських студентів на базі провідних аграрних компаній Данії.

 

У рамках візиту Віттус Бернлоу  разом з УАМФ, деканом та викладачами факультету ветеринарної медицини ЖНАЕУ відвідали приватне сільськогосподарське підприємство «Україна» (с. Почуйки Попільнянського району Житомирської області), з керівництвом якого також було досягнуто домовленості про подальше співробітництво.

На базі ПСП «Україна», що входить до групи компаній «Ерідон», з 17 липня 2015 року була введена в експлуатацію роботизована молочна ферма на 500 голів великої рогатої худоби, яку обслуговує 10 осіб. На території ферми побудовані дві машинно-тракторні майстерні, три ангара для зберігання сіна, комбікормовий завод, приміщення для утримання великої рогатої худоби і лагуна на 14 тис. м3.

ПСП «Україна» – безперечний технологічний лідер у галузі молочного скотарства України.

За словами директора Анатолія Пащенка, підприємство повністю роботизоване, забезпечене 8-и молочними роботами системи «DeLaval».

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання