У Житомирському національному агроекологічному університеті відбулася бізнес-зустріч голови Української асоціації молодих фермерів Дмитра Мічуріна та ректора ВНЗ Олега Скидана  з директором Nasto-Polar Rakennuspalvelut Oy, представником  провідних фінських компаній, що діють у сфері ландшафтного дизайну та лісового господарства «Viherpihalle Suomi Oy» Хейккі Весікалліо.

 

Мета зустрічі  – обговорення можливостей трьохсторонньої співпраці організацій у ряді проектів, серед яких – проект ЖНАЕУ щодо створення еколого-рекреаційного комплексу «Відродження», проект УАМФ щодо підготовки кадрів для сфери ландшафтного дизайну й лісового господарства, тощо.

Результатом бесіди стало досягнення домовленостей  з озвучених питань та підписання меморандумів про співпрацю між зазначеними організаціями.

Після бізнес-зустрічі спеціалісти УАМФ спільно з Хейккі Весікалліо  поспілкувалися із студентами Житомирського національного агроекологічного університету, Національного університету біоресурсів і природокористування України та Луганського національного аграрного університету.

За результатами співбесіди визначили  кращих студентів, які отримають можливість стажуватися у сферах лісового господарства та ландшафтного дизайну Фінляндії на базі «Nasto-Polar Rakennuspalvelut Oy» й «Viherpihalle Suomi Oy» у 2018–2019 рр.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання