Ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан  та директор бюджетної установи «Методично-технологічний центр з аквакультури»  Юрій  Шарило  15 лютого підписали договір про співпрацю.

Зокрема, документ передбачає подальше співробітництво за кількома напрямами:

• проведення спільних заходів у сфері розвитку української аквакультури;
  • обміном професійним досвідом;
  • обміном інформацією щодо сталого розвитку аквакультури;
  • провадження спільних наукових досліджень;
  • впровадження наукових розробок; спільна організація конференцій, наукових семінарів;
  • взаємна підтримка діяльності, яка спрямована на розвиток обох установ.

Під час підписання угоди у ЖНАЕУ були   присутні заступник директора бюджетної установи «Методично-технологічний центр з аквакультури»  М. О. Федоренко, завідувач кафедри механіки та інженерії агроекосистем С.М. Кухарець і завідувач кафедри біоресурсів, аквакультури та природничих наук М. М. Світельський.

За словами ректора Житомирського національного агроекологічного університету,  така співпраця суттєво сприятиме обміну досвідом у сфері аквакультури, об’єднанню зусиль стосовно створення виробничо-наукової рециркуляційної аквакультурної системи, освітньо-науковій діяльності.