Продовжується впровадження новітніх технологій у діяльності Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника. Саме з  цією метою на початку грудня між установою та Житомирським національним агроекологічним університетом було підписано договір про співробітництво, в тому числі, щодо використання геоінформаційних систем та порталів «Open Date» для вирішення прикладних задач Заповідника.

Ці нововведення відкриють перспективи для переходу наукових досліджень на якісно новий рівень та будуть використовуватися для прийняття обґрунтованих управлінських рішень, а також для збору, обробки, зберігання та аналізу інформації з метою дотримання вимог екологічної безпеки та збереження природного середовища.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету