Ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан взяв участь у відкритті найсучаснішого Біотехнологічного ліцею «Радовель», що в Олевському районі.

 

Ініціатором та меценатом створення та реалізації цього принципово нового освітнього простору для учнів, батьків, вчителів і громади став   Михайло Весельський з великою командою однодумців.

Ліцей відповідно до державних освітніх стандартів надає якісні безкоштовні освітні послуги в отриманні дітьми повної середньої освіти і передбачає усі необхідні можливості для навчання дітей з особливими потребами. Концепція проекту передбачає активну співпрацю між вчителями, батьками та дітьми, що дасть змогу навчати дітей бути особистісно і соціально успішними, вміти наповнювати життя сенсом, знаходити своє місце в суспільстві в умовах постійних змін.

Змістовне наповнення підготовки учнів ліцею «Радовель», його біотехнологічна спеціалізація органічно поєднуються із освітньо-науковими напрямами діяльності Житомирського національного агроекологічного університету, що розбудовується як сучасна науково-методична та пізнавальна професійно орієнтована платформа для учнівської молоді, педагогічної спільноти та роботодавців.

«У контексті реалізації актуальних завдань забезпечення багатоступеневої якісної освіти перспективним вбачається стратегічне партнерство між ЖНАЕУ як унікальним вищим навчальним закладом екологічного спрямування та Біотехнологічним ліцеєм «Радовель», який, з-поміж широкого спектру навичок, вмінь та компетенцій своїх учнів, спеціальну увагу концентрує на екологічному навчанні й вихованні eco-friendly mind особистості», – відзначає ректор ЖНАЕУ Олег Скидан.

До слова, основні напрями співробітництва університету та ліцею  обговорювалися  під час попередніх робочих зустрічей  Михайла Весельського й педагогічного колективу  з  Олегом Скиданом  і  директором Центру кар’єрного розвитку та корпоративних зв’язків ЖНАЕУ Наталією Степаненко.

Керівництво та науково-педагогічний колектив Житомирського національного агроекологічного університету вітають учнів та колег надсучасного ліцею «Радовель», громаду Олевського району та особисто Михайла  Весельського із успішним стартом унікального освітнього проекту, а також висловлюють щире захоплення й зацікавленість у подальшій плідній співпраці.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання