На базі Житомирського національного агроекологічного університету протягом 1–2 лютого  проходив навчальний семінар для представників державних підприємств, установ та організацій  області щодо роботи в системі електронних публічних закупівель.

Ініціатором проведеня такого заходу, з метою забезпечення виконання  ЗУ від 25.12.2015 року № 922-VIII «Про публічні закупівлі», виступив Навчальний центр «Закупівлі за державні кошти» ТОВ «КАЙРОС ГРУП Україна», який, власне, і спеціалізується на проведенні навчання спеціалістів у сфері публічних закупівель в системі Prozorro.

Протягом двох днів учасники семінару, серед яких були і викладачі Житомирського національного агроекологінчого університету, розглянули низку теоретичних та практичних питань щодо здійснення процедур закупівель за новими правилами:

- аналіз оновленого законодавства, що регулює сферу публічних закупівель;

- права та повноваження тендерного комітету або уповноваженої особи;

- порядок та основні умови планування закупівель за Законом України “Про публічні закупівлі”;

- порядок здійснення закупівель в електронній системі ProZorro;

- підготовка тендерної документації;

- алгоритм проведення відкритих торгів тощо.

Зауважимо, що представники Житомирського національного агроекологінчого університету та Навчального центру «Закупівлі за державні кошти» ТОВ «Кайрос груп Україна» досягнули домовленості про подальшу співпрацю.

Зокрема, заходи з навчання членів тендерного комітету підприємств та установ Житомирщини й надалі проходитиме в ЖНАЕУ.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни