Із робочим візитом делегація Житомирського національного агроекологічного університету відвідала Aleksandras Stulginskis University в Литві.

Зокрема, можливості подальшої співпраці із закордонними колегами обговорили ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, декан факультету інженерії та енергетики Ярослав Ярош, завідувач кафедри механіки та інженерії агроекосистем  Савелій Кухарець,  докторант кафедри міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції Олександр Ковальчук.

У рамках поїздки вони оглянули навчальний заклад, познайомилися з його історією та структурою, напрямками наукових досліджень,  а також розповіли про Житомирський національний агроекологічний університет, де нині на 8 факультетах студенти навчаються на 26 спеціальностях.

За словами ректор Олега Скидана, під час зустрічі з представниками Aleksandras Stulginskis University було досягнуто ряд домовленостей  про реалізацію   спільних проектів в освітній та науковій сферах. Зокрема, питання досліджень спрямованих на зниження викидів парникових газів в аграрному виробництві, ефективної діяльності громад та інші.

До слова, днями  ЖНАЕУ оголосив про старт співробітництва з  Akademia Ignatianum w Krakowie, а також в університеті триває ІІІ етап реалізації освітнього проекту «Аграрна політика Європейського Союзу» у межах програми Еразмус+ Жан Моне.