Житомирський національний агроекологічний університет на базі біологічної станції  ЖДУ ім. І. Франка  22 червня організував проведення ІІ науково-практичної конференції професійних пасічників України  "Європейські вимоги щодо практики бджільництва та отримання продукції".

Учасників заходу вітали співробітник природничого факультету ЖДУ ім. І. Франка,  з виступами звернулися  декан факультету ветеринарної медицини ЖНАЕУ Ревунець А.С., д.вет.н., професор Галатюк О.Є.

Свої доповіді про практичний досвід роботи з бджолами представили пасічники Житомирської та Хмельницької областей.

Під час виступів було відзначено, що завдяки напрацюванням науковців та наполегливій роботі практиків галузь бджільництва розвивається, але проблеми щодо її розвитку та становлення у країнах  ЄС та в Україні залишаються.

Бджолярі обговорювали питання реалізації продукції, профілактики хвороб та боротьби з шкідниками у поєднанні зі збідненням медоносних угідь та багато інших актуальних питань.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

PIКК