Двічі на рік дослідницька група Cybermetics Lab оприлюднює рейтинг Webometrics (ступінь інтеграції ВНЗ в «світову павутину»). У лютому 2015 року серед 297 вітчизняних вишів ЖНАЕУ в рейтингу займав 127 позицію, у липні цього ж року – 123 позицію. Порівняно з лютим 2014 року університет підвищив свій рейтинг у Webometrics на 73 позиції, перемістившись із 196 на 123 місце.

Довідково: Webometrics ранжує близько 22 тисяч вишів світу. Його результати визначаються на основі показників, які свідчать про масштабність та авторитетність представлення вишів у науково-освітньому просторі, показників цитованості наукових праць, якості науково-методичних матеріалів, популярності усіх складових діяльності університету в Інтернет-просторі.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни