Наприкінці жовтня минулого року у Житомирському національному агроекологічному університеті стартувала школа «Агенти кліматичних змін» – пілотна шкільна освітня платформа, направлена на підвищення знань, навиків та вмінь учнів щодо впливу на клімат та адаптації до змін клімату.

Головна мета школи – підготувати  агентів кліматичних змін – молодих людей, обізнаних у проблемі зміни клімату та здатних самостійно вживати дії із запобігання та адаптації до її наслідків.   

Реалізація освітньої платформи  сприятиме формуванню у школярів навичок реалізації ініціатив щодо адаптації міського середовища до змін клімату, а також  налаштовуватиме  молодь до впровадження власних інформаційних ініціатив щодо адаптації та запобігання до змін клімату.

Чергова зустріч з учасниками школи, серед яких учні з Житомира та Бердичева, відбулася на базі «Інформаційного центру  інтегрованого розвитку Житомира-2030». Юні «агенти» розповідали,  яким хотіли б бачити Житомир через 10 років, а потім у командах створювали проекти для участі у конкурсі «Майстерня_міста».

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання