У Житомирському національному агроекологічному університеті 12 листопада відбувся  6-й Всеукраїнський благодійний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Перлина Полісся-2017", учасниками якого стали майже півтори сотні талановитих дітей із різних куточків країни.

Незмінний організатор фестивалю – Благодійний Фонд "Сім’Я Хачатрян" , засновниками якого є подружжя Артур та Олена Хачатрян з Житомира, а партнерами заходу цьогоріч виступили ГО  «Перлина відродження»  м. Дніпро, ГО "Талановиті діти України» м. Київ.

За словами Олени Хачатрян, на фестивалі учасники представляли свою творчість та номери у кількох номінаціях: народна хореографія, народний спів, академічний спів, вокальний спів, хоровий спів, інструментальний жанр (фортепіано, скрипка, віолончель, ксилофон, гітара, баян, домра), художнє читання, образотворче мистецтво, акторська майстерність. Крім житомирян, були юні артисти з Бердичева, Вінниці, Києва, Дніпра, Хмельницького, Новограда-Волинського, Козятинського району.

Їх виступи оцінювало компетентне журі, до складу  якого увійшли й представники ЖНАЕУ – завідувач відділу соціально-гуманітарного розвитку  агроуніверситету Наталія Харитонова.

Зокрема, було визначено призові місця  у всіх номінаціях та вікових категоріях. Таким чином, усі учасники отримали відзнаки.

Переможцями  фестивалю-конкурсу «Перлина Полісся» стали: ансамбль віолончелістів Житомирської музичної школи №4, зразковий хор учнів старших класів «Щедрик» м. Вінниця, вокальний ансамбль «Вернісаж» м. Вінниця. Вони мають Гран-прі Всеукраїнського фестивалю у 2017 році.

До слова, усі благодійні пожертви, що були зібрані під час концерту в ЖНАЕУ, будуть направлені на реалізацію проекту  «Окрилені мрією». Він має на меті підтримку онкохворих жінок і стартує в Житомирі незабаром.

Наталії Харитоновій та ректору Житомирського національного агроекологічного університету Олегу Скидану організатори вручили подяку за допомогу у проведенні фестивалю, підтримку юних талантів і співпрацю. У свою чергу, Олег Скидан наголосив на тому, що ЖНАЕУ відкритий до впровадження подібних ініціатив.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни