На базі Житомирського національного агроекологічного університету  протягом 4–6 травня проходив ІІ фінальний тур Першої ліги чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд.

 Участь у відкритті змагань у спорткомплексі закладу вищої освіти взяли представники Житомирської ОДА, Житомирської обласної ради, НОК України в Житомирській області, очільники спортивних організацій, проректор ЖНАЕУ з   науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Іван Мартинчук,  проректор ЖНАЕУ з  питань економічного розвитку та безпеки Юрій Демяненко, тренери, спортсмени, інші.

 У фіналі Першості України з волейболу  в Житомирі  зіграли: ДЮСШ "Юність" (Біла Церква) – "Орбіта-Спортінтернат" (Запоріжжя), ХОВУФКС (Харків) – ВК "Полісся" (Житомир), "Орбіта-Спортінтернат" (Запоріжжя) – ХОВУФКС (Харків), ВК "Полісся" (Житомир) – ДЮСШ "Юність" (Біла Церква).

За результатами ІІ фінального туру чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Першої ліги  переможцем став ВК «Полісся».

Зокрема, 6 травня у спорткомплексі ЖНАЕУ відбулася фінальна гра, під час якої  команда впевнено перемогла з рахунком 3:0. Відтак, у Вищій волейбольній лізі гратимуть дві команди від Житомирщини – це ВК «Житичі» та ВК «Полісся».

Третіми на чемпіонаті стали волейболістки  команди із Запоріжжя – «Орбіта-Спортінтернат», друге місце посіла харківська команда «ХОВУФКС».

«Це історичний момент для нас, – зазначив під час церемонії нагородження голова обласної ради, голова федерації волейболу Житомирської області Володимир Ширма, – Вперше в історії житомирського волейболу обидві команди – і чоловіча, і жіноча вийшли у Вищу волейбольну лігу України».

В урочистій церемонії також взяли участь заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Ярослав Лагута, начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Світлана Гресь, голова НОК в Житомирській області Олександр Оніщук, проректор ЖНАЕУ з   науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Іван Мартинчук.

Вони вручили медалі та кубки командам-переможцям та поділилися враженнями.

«Ми неодноразово приймали волейбольні змагання місцевого, обласного та всеукраїнського рівнів. Незмінно гарні результати показують  волейбольні команди ЖНАЕУ, проводимо змагання у рамках Спартакіади серед студентів, а також започаткували спеціальний турнір пам’яті нашого випускника – десантника 90 батальйону Дмитра Ільницького, який загинув у зоні АТО. Насправді агроуніверситет має власні волейбольні традицій  і нам приємно бути сьогодні причетними ще й до такої приємної події, – говорить проректор Житомирського національного агроекологічного університету з   науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Іван Мартинчук. – Щиро вітаю з перемогою наших дівчат і вважаю, що у них були гідні та сильні суперники.  Бажаю усім командам подальших звершень, терпіння та витривалості, нехай усі нагороди знайдуть своїх переможців».

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання