У Житомирському національному агроекологічному університеті протягом 16-21 лютого проходить  чемпіонат України з волейболу  U-21 серед спортсменів з порушеннями слуху.

Зокрема, змагання зібрали представників із різних регіонів – Києва, Житомирської, Рівненської, Закарпатської, Кіровоградської, Одеської областей.

На урочистому відкриті чемпіонату у спортивному комплексі ЖНАЕУ 17 лютого почесні гості заходу, серед яких представники регіонального центру з ФКіС осіб з інвалідністю "Інваспорт", побажали учасникам 6 команд  вдалої гри, яка стане також відбором спортсменів у збірну команду України для подальших виступів на міжнародній арені.

Проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку ЖНАЕУ Іван Мартинчук  під час вітального слова нагадав, що Житомирщина має гарну волейбольну славу, хороші результати демонструють і команди навчального закладу. Більше того, на базі Житомирського національного університету вже кілька років поспіль проходить волейбольний турнір пам’яті випускника – загиблого десантника 90 батальйону Дмитра Ільницького.

«Тут зібралася молодь віком до 21 року. Можливо, ми не так добре чуємо одне одного, але ми всі рухаємося в єдиному напрямку, адже вбачаємо майбутнє у розвитку спорту. Ви усі – це приклад незламності і спортивного духу, гартуєте свої тіла і здобуваєте перемоги. Ваші наставники, батьки, друзі і всі ми пишаємося тим, що можемо знаходитися поруч з такими неймовірними людьми. Попереду – запекла боротьба і можливість представляти свою країну на змаганнях європейського та міжнародного рівнів. Кожен з вас вже вартий цього і я щиро бажаю, щоб так і було», – додав проректор Мартинчук.

Фінальні змагання чемпіонату пройдуть 21 лютого,  о 12.00 – нагородження переможців.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

web прийом до аспірантури