У Житомирському національному агроекологічному університеті протягом 16-21 лютого проходить  чемпіонат України з волейболу  U-21 серед спортсменів з порушеннями слуху.

Зокрема, змагання зібрали представників із різних регіонів – Києва, Житомирської, Рівненської, Закарпатської, Кіровоградської, Одеської областей.

 

На урочистому відкриті чемпіонату у спортивному комплексі ЖНАЕУ 17 лютого почесні гості заходу, серед яких представники регіонального центру з ФКіС осіб з інвалідністю "Інваспорт", побажали учасникам 6 команд  вдалої гри, яка стане також відбором спортсменів у збірну команду України для подальших виступів на міжнародній арені.

 

Проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку ЖНАЕУ Іван Мартинчук  під час вітального слова нагадав, що Житомирщина має гарну волейбольну славу, хороші результати демонструють і команди навчального закладу. Більше того, на базі Житомирського національного університету вже кілька років поспіль проходить волейбольний турнір пам’яті випускника – загиблого десантника 90 батальйону Дмитра Ільницького.

 

«Тут зібралася молодь віком до 21 року. Можливо, ми не так добре чуємо одне одного, але ми всі рухаємося в єдиному напрямку, адже вбачаємо майбутнє у розвитку спорту. Ви усі – це приклад незламності і спортивного духу, гартуєте свої тіла і здобуваєте перемоги. Ваші наставники, батьки, друзі і всі ми пишаємося тим, що можемо знаходитися поруч з такими неймовірними людьми. Попереду – запекла боротьба і можливість представляти свою країну на змаганнях європейського та міжнародного рівнів. Кожен з вас вже вартий цього і я щиро бажаю, щоб так і було», – додав проректор Мартинчук. 

 

Фінальні змагання чемпіонату пройдуть 21 лютого,  о 12.00 – нагородження переможців.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання