×

Помилка

Error the gallery with an id of: 713 is not published

У залі засідань Народицької РДА 15 травня представники Житомирського національного агроекологічного університету – проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук та провідний фахівець відділу міжнародного співробітництва Олександр Чайкін взяли участь у робочій зустрічі з іноземною делегацією.

 

Зокрема, захід відвідали  Нік Бересфорд, професор Центру екології та гідрології Ради з наукових досліджень навколишнього середовища Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Майк Вуд, професор Університету Сольфорда (Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії), Джим Сміт, професор Університету Портсмута (Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії), Дебора Оттон, професор Норвезького університету наук про життя (Норвегія) та Нільс Бомер, представник Міжнародного екологічного об`єднання Bellona (Норвегія) – представники проекту «iCLEAR», який реалізовується в Україні.

Метою зустрічі було обговорення наслідків довготривалого забруднення природного середовища в результаті Чорнобильської катастрофи, якість життя населення, що проживає на радіоактивно забруднених територіях, реалізація проекту «iCLEAR» та ознайомлення з діяльністю ПЗ «Древлянський».

 Під час обговорення та спілкування вдалося досягнути попередньої домовленості щодо залучення Житомирського національного агроекологічного університету до спільної реалізації проекту як єдиного в державі аграрного закладу вищої освіти екологічного спрямування.

Нагадаємо, що відродження радіоактивно забруднених територій є одним з пріоритетних тематичних напрямів наукових досліджень Житомирського національного агроекологічного університету. Нещодавно в університеті проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Чорнобильська катастрофа. Актуальні проблеми, напрямки та шляхи їх вирішення».

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання