У Житомирському націоанальному агроекологічному університеті продовжують зміцнювати лабораторну базу.

 

Зокрема, на факультет ветеринарної медицини нещодавно було придбано сучасний  бінокулярний мікроскоп  з електропідсвіткою, вартість якого   майже 200 тисяч гривень.

Сучасний світловий мікроскоп найпрестижнішої марки "Zeiss", Німеччина. Комплектація мікроскопу забезпечить як високий рівень наукових досліджень так і ефективне його використання в освітньому процесі. Мікроскоп обладнаний новітньою, надійною оптичною системою, цифровою Full HD камерою, та WiFi модулем. Програмне забезпечення Lab scope дозволяє не лише виводити зображення на монітор а й створити повноцінний навчальний комп'ютерний клас, також є можливість демонструвати зображення через мультимедійний проектор. Професійне програмне забезпечення Zenlite дозволяє всебічно обробляти зображення із нанесенням надписів та проводити необхідні наукові обрахунки, є функція створення повноцінних відеороликів. Представники компанії "Zeiss" провели семінар навчання для співробітників лабораторії та вручили відповідні акти і сертифікати!

Нагадаємо, що нещодавно у ЖНАЕУ представили новий «Ford Transit», який придбали для транспортних потреб навчального закладу. Також на території університету завершується облаштування зоопарку для свійських тварин і сучасної теплиці.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання