У дворі Житомирського національного агроекологічного університету 28 листопада представили новий «Ford Transit». Транспортний засіб 2018 року випуску на 18 пасажирських місць навчальний заклад придбав під час тендеру.

 

Авто оглянув особисто ректор ЖНАЕУ Олег Скидан разом із колегам відзначивши, що відтепер з’явиться ще більше можливостей для  участі  в тренінгах, виїзних практичних заняттях,  виставках, конкурсах, конференціях  для студентів і викладачів.

«На даний час ми щотижня маємо кілька поїздок, під час яких наші студенти здобувають нові знання, набувають практичний досвід, знайомляться з матеріально-технічною базою підприємств і компаній на території області та інших регіонів. У супроводі викладачів студенти факультету екології і права, агрономічного факультету, спеціальності «Туризм» та багатьох інших часто мають потребу відвідувати профільні заходи у столиці. Екскурсії, виставки, тренінги, конкурси наукових робіт, творчі конкурси, спортивні змагання – це все сприяє всебічному розвитку молоді, тому намагаємося бути в центрі подій. Це авто дозволить нам бути ще більш оперативними і мобільними», – додає ректор Олег Скидан.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання