На території Гідропарку  14 вересня проходив еко-фестиваль «Я люблю ліс», участь у якому взяв і Житомирський національний агроекологічний університет.

 

Зокрема, тематичну виставку представили співробітники і студенти технологічного факультету і факультету лісового господарства.  Відвідувачі могли оглянути  композиції зі скарбами лісу та  його  жителями, колекції комах, навчальні макети лісових мотопил,  друковані видання, продегустувати продукцію бджільництва і записатися на курси пасічників, зробити оригінальне фото у спеціальній фотозоні, а також дізнатися більше про факультети та спеціальності ЖНАЕУ.

Студенти   поширювали профорієнтаційні буклети про заклад вищої освіти, а декани факультетів особисто надавали усю довідкову інформацію та консультації зацікавленим навчатися у Житомирському національному агроекологічному університеті.

Також на фестиваль завітав ректор ЖНАЕУ Олег Скидан та проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук, які поспілкувалися із лісівниками, науковцями і колегами з інших навчальних закладів регіону.

Нагалаємо, що еко-фестиваль «Я люблю ліс» проводиться з метою привернення уваги до унікальної лісової екосистеми Житомира, підвищення екологічної культури міста, ознайомлення широкого кола громадськості з проблемами та досягненнями лісової галузі.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання