На території Гідропарку  14 вересня проходив еко-фестиваль «Я люблю ліс», участь у якому взяв і Житомирський національний агроекологічний університет.

 

Зокрема, тематичну виставку представили співробітники і студенти технологічного факультету і факультету лісового господарства.  Відвідувачі могли оглянути  композиції зі скарбами лісу та  його  жителями, колекції комах, навчальні макети лісових мотопил,  друковані видання, продегустувати продукцію бджільництва і записатися на курси пасічників, зробити оригінальне фото у спеціальній фотозоні, а також дізнатися більше про факультети та спеціальності ЖНАЕУ.

Студенти   поширювали профорієнтаційні буклети про заклад вищої освіти, а декани факультетів особисто надавали усю довідкову інформацію та консультації зацікавленим навчатися у Житомирському національному агроекологічному університеті.

Також на фестиваль завітав ректор ЖНАЕУ Олег Скидан та проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук, які поспілкувалися із лісівниками, науковцями і колегами з інших навчальних закладів регіону.

Нагалаємо, що еко-фестиваль «Я люблю ліс» проводиться з метою привернення уваги до унікальної лісової екосистеми Житомира, підвищення екологічної культури міста, ознайомлення широкого кола громадськості з проблемами та досягненнями лісової галузі.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання