З ініціативи   міського центру зайнятості  24 жовтня у Житомирському агроколеджі відбувся щорічний ярмарок професій для старшокласників  міста і району.

 

Презентаційні платформи 24 навчальних закладів, серед яких і Житомирський національний агроекологічний університет, регіонального управління Держприкордонслужби України, головного територіального управління юстиції та служби зайнятості утворили ціле студмістечко.

Учні разом з вчителями та батьками мали можливість побувати на проспекті Знавців, пройтися Медичною, Будівельною, Технічною, Комерційною вулицями, завітати на Офіцерську й Академічну алеї, зазирнути у Творчий провулок й вивчити «краєвиди» Університетської й Аграрної площ.

До своїх локацій заклади зазивали демонстрацією новітнього обладнання й технічних новинок, можливістю випробувати власні вміння в медицині чи знання у праві, скористатися послугами візажистів і живописців, взяти участь у майстер-класах та розіграшах призів, зробити креативні світлини в облаштованих фотозонах.

Упродовж трьох годин роботи ярмарку близько 1500 учнів 9–11 класів відвідали  захід.

На  майданчику ЖНАЕУ  вони могли отримати роздаткові матеріали, переглянути презентації, школярам надавалися фахові консультації та поради щодо вибору факультету і спеціальності тощо.

 «Наразі в нашому   університеті, який є найбільшим в регіоні за кількістю студентів, освіту можна здобути за 27 спеціальностями на 8 факультетах – технологічному, екології і права, інженерії та енергетики, агрономічному, економіки та менеджменту, лісового господарства, обліку та фінансів, ветеринарної медицини. Нині ЖНАЕУ нарощує свій потенціал і демонструє гарні показники, суттєво покращує позиції у рейтингах, має партнерів в Україні та за кордоном,   приймає іноземні делегації,   на базі університету проводять заходи регіонального, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Заклад вищої освіти бере участь у міжнародних проектах ( проект «Німецько-Українська співпраця в галузі органічного землеробства» та проект «Аграрна політика ЄС»   в рамках програми «ЕРАЗМУС+»), здобуває гранти, викладачі й науковці обмінюються досвідом із  колегами з різних країн світу (Японія, Німеччина, Швеція, Польща, Італія, США, Великобританія, Франція, Данія, Нідерланди, Литва). Студенти  проходять практику і стажування за кордоном та в ОТГ, впроваджується низка ефективних заходів для налагодження співпраці між ЖНАЕУ та виробничим сектором для подальшого працевлаштування випускників, оновлюється матеріально-технічна база тощо. За останні  роки в Житомирському національному агроекологічному університеті ліцензували кілька нових спеціальностей – «Комп’ютерні науки», «Міжнародні економічні відносини», «Технологія захисту навколишнього середовища», «Водні біоресурси та аквакультура», «Туризм», «Садівництво та виноградство», «Науки про землю»,  «Інформаційні системи та технології», «Галузеве машинобудування», «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза», – розповіла директор Центру кар'єрного розвитку та корпоративних зв'язків ЖНАЕУ Наталія Степаненко.  

 

Також вона нагадала, що Житомирський національний агроекологічний університет  –постійний учасник  профорієнтаційних заходів та «Ярмарків вакансій» для молоді на теренах міста й області. Крім цього, у навчальному закладі для учнів кілька разів на рік проводять День відкритих дверей з екскурсіями. Нещодавно стартував освітній проект для школярів «Агенти кліматичних змін». Охочі можуть пройти в ЖНАЕУ підготовку до ЗНО,  за потреби переглянути на сайті університету «Довідник абітурієнта».

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання