У рейтингу сайту webometrics.info Житомирський національний агроекологічний університет знаходиться  на 46-ому місці серед українських ВНЗ по кількості цитувань у «Google Scholar» та на 3511-му місці – серед світових.

Загалом у рейтингу  представлено 5000 університетів з усього світу, з них лише 99   - українські. До слова,   крім  ЖНАЕУ, у  переліку також є Житомирський державний технологічний університет і Житомирський державний університет ім.І.Франка.

Для  формування даного рейтингу використовуються інституційні профілі, введені «Google Scholar» цитати для забезпечення ранжирування університетів відповідно до інформації, наданої для груп вчених, які використовують стандартизоване ім’я та адресу електронної пошти установи.

Загальна кількість індивідуальних профілів в GSC близька до одного мільйону, в той час як число університетів, що потрапили до рейтингу 5000.

Прес-служба Житомирського  національного агроекологічного університету

PIКК