«UMultirank» заснований Центром вищої освіти (Німеччина), Центром вивчення політики вищої освіти (Голландія) на замовлення Європейської Комісії. Система нового багатовимірного рейтингу (U-Multirank) була офіційно прийнята в кінці січня 2013 року в Дубліні Європейським Союзом в якості альтернативи вже усталеним рейтинговим системам.

 

Основною метою «U-Multirank» є формування об’єктивного уявлення про різні сфери діяльності закладів вищої освіти. Рейтинг є унікальною базою даних провідних університетів світу. Це дозволяє абітурієнтам, студентам та іншим зацікавленим особам порівнювати університети за різними параметрами. Зокрема, за допомогою інструментарію рейтингової системи можна формувати вибірку навчальних закладів за своїми уподобаннями (країна, працевлаштування випускників, рівень освіти тощо).

На відміну від інших рейтингів, «U-Multirank» не формує таблиці з присвоєнням порядкового номера. Користувач може самостійно вибудувати градацію, в залежності від уподобань.

Дані ранжуються відповідно до п’яти критеріїв –  викладання і успішність, дослідження, обмін досвідом, міжнародна орієнтація і регіональне значення. При цьому, щороку передбачається оцінювання різних «профілів» (підготовка студентів за спеціальностями), які визначаються Оргкомітетом рейтингу.

Перший випуск U-Multirank вийшов в 2014 році. Він включав в себе більше 850 університетів з більш ніж 70 країн. Університети могли бути ранжовані за чотирма предметними областями: машинобудування, електротехніка, бізнес-дослідження, фізика.

У випуск рейтингу 2019 рік увійшло 1612 університетів з 99 країн, серед яких і Житомирський національний агроекологічний університет. Кількість предметних областей, за якими можуть бути ранжовані університети, розширено до 16: бізнес-дослідження, біологія, історія, комп’ютерні науки (інформатика), математика, медицина, психологія, соціальна робота, соціологія, хімія, економіка і інженерні науки, які поділяються на цивільне будівництво, машинобудування, виробничі технології, хімічні технології та електротехніку. «U-Multirank» є одним з найбільш глобальних рейтингів університетів.

Нагадаємо, що Житомирський національний агроекологічний університет також є одним із найпопулярніших університетів в Україні за даними міжнародного рейтингу «UniRank», проведеного у 2019 році. Зокрема, у цьому рейтингу  ЖНАЕУ зайняв 18 місце в Україні, знову випередивши усі регіональні заклади вищої освіти. 

Житомирський національний агроекологічний університет – навчальний заклад у центрі міста із майже столітньою історією. Нині тут готують майбутніх фахівців за 27-ма спеціальностями у 14-и галузях знань, а за кількістю студентів цей заклад вищої освіти – найбільший у регіоні. Разом з тим, протягом останніх років ЖНАЕУ суттєво покращив свої показники у  вітчизняних та світових рейтингах, продовжує налагоджувати співпрацю із підприємствами і компаніями, посилює міжнародні зв’язки,  зміцнює матеріально-технічну базу, підтримує різноманітні проекти та акції. Все це заради одного – аби створити для студентів максимально комфортні  умови  для навчання, розвитку і професійного зростання.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

 

 

 


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання