Викладачі Житомирського національного агроекологічного університету Ірина Литвинчук та Ольга Іванюк  12 вересня взяли участь у круглому столі "Сталий економічний розвиток Коростенського регіону: можливості та ризики", де обговорювали перспективи створення Древлянського деревообробного кластера та роль закладу вищої освіти у реалізації  відповідного проєкту.

Зокрема, Ірина Литвинчук розповіла присутнім про «Кластерну модель розвитку галузей регіону».

На заході також були присутні голова Володимир Москаленко, керівник проєкту  «Мери за економічне зростання» Пітер Корсбі, національний координатор проєкту в Україні Олександр Цепко. старший консультант з місцевого економічного розвитку міста Борнхольм (Данія) Генрік Ейбе Нільсен, власник великого деревообробного заводу та експерт у сфері деревообробного бізнесу Ганс Генрік Кофоєд, заступник голови Житомирської обласної ради Сергій Крамаренко, депутати міської ради, підприємці, запрошені експерти, керівники місцевих організацій, відділів і управлінь виконкому, представники громадських об’єднань.

«Величезним задоволенням було знайомство та спілкування Пітером Корсбі,  Олександром Цепко та Генріком Ейбе Нільсеном, – наголосила керівник ННЦ інтелектуальної власності, інноватики та управління проектами ЖНАЕУ Ірина Литвинчук. –  Дякуємо координаторам заходу – начальнику управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради Олексію Жиліну та начальнику відділу місцевого економічного розвитку управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради Ганні Бабській  за створену атмосферу професійності та приязності».

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету