Студенти Житомирського національного агроекологічного факультету в супроводі викладачів кафедри екологічної безпеки та економіки природокористування 20 вересня долучилися до Міжнародного маршу  за клімат в Україні, що проходив у Києві.

Учасники  зібралися в центрі столиці, щоб висловити свою позицію щодо забруднення довкілля та викидів парникових газів,  що сприяють змінам клімату.

З гаслами «Один градус змінює все», «Зміни систему, а не клімат», «В нас немає запасної планети» та плакатами на підтримку захисту клімату  колона пройшла від Михайлівського собору до Європейської площі, звідти – до Кабінету міністрів та Офісу президента.

За даними організаторів - 350.org – Україна,  захід підтримали понад дві тисячі людей. Відзначимо, що акції на захист клімату пройшли 20 вересня у 160 країнах світу. До участі в них закликали активісти понад 200 громадських організацій.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

web прийом до аспірантури