Житомирський агроекологічний університет та Державна служба України з безпеки на транспорті розпочинають тісну співпрацю у рамках підписаного  меморандуму.

Зустріч, на якій були присутні представники сторін – голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк, начальник управління Укртрансбезпеки у Житомирській області Юрій Осіпов,  ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, декан факультету інженерії та енергетики Ярослав Ярош, завідувач кафедри механіки та інженерії агроекосистем  Савелій Кухарець – відбулася 23 квітня.

Документом передбачено, що студенти ЖНАЕУ матимуть змогу проходити виробничу практику і стажування   на базі структурних підрозділів Укртрансбезпеки.

«Переконаний, що співпрацю буде плідною та корисною для обох сторін. Адже агроуніверситет постійно розвиває інноваційні речі в освіті. Наразі ми ведемо курс на оновлення державної служби, надаємо молодим людям можливість реалізовуватися та застосовувати здобуті знання в транспортній галузі, яка на сьогоднішній день залишається однією з пріорітетних в країні.  Аграрний сектор нерозривно пов’язаний з перевезеннями. Ми готові до того, щоб студенти проходили практичні навчання на нашій базі, для цього будемо використовувати пересувні лабораторії. В минулому році таких закупили 78. Також студенти залучатимуться до надання адмінпослуг і роботи в контролюючих службах», – сказав Михайло Ноняк.

Ректор  Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан наголосив, що співпраця з Укртрансбезпекою передбачає також проведення спільних досліджень.

«Транспортні технології розвиваються наразі, використовуються різні інновації. Є зацікавленість і потреба з обох сторін у проведенні різноманітних досліджень.  Співпраця передбачає підготовку, з нашого боку,  фахівців, які зможуть у структурних підрозділах служби проходити виробничу практику, отримувати досвід та у подальшому мати можливість працевлаштуватися. Нині в університеті ведеться робота щодо відкриття нової спеціальності «Транспортні технології», яка є особливо актуальною в контексті підписаного меморандуму», – зазначив Олег Скидан.

Угода між Укртрансбезпекою та  ЖНАЕУ визначає:

• здійснення професійної підготовки молодих фахівців у галузі безпеки на транспорті;
  • організацію на базі структурних підрозділів Укртрансбезпеки виробничих, науково-дослідних, переддипломних практик та участь у спільних наукових, спортивно-культурних, соціальних та інших проектах, у тому числі міжнародних.

Під час візиту Ноняк та Осіпов також оглянули матеріально-технічну базу ЖНАЕУ, дізналися більше про умови підготовки студентів, вимоги до вступу тощо.