У Житомирському національному агроекологічному університеті 16 грудня відбулася робоча зустріч ректора Олега Скидана, декана факультету ветеринарної медицини Анатолія Ревунця і керівника Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександа Шпити, у рамках якої обговорили  низку питань щодо поєднання зусиль та втілення ефективних форм співпраці у частині реалізації системи професійного навчання. 

 

ЖНАЕУ – навчальний заклад, який формує майбутній кадровий потенціал Головного управління Держпродспоживслужби, підприємств та установ, що відносяться до сфери управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

 У контексті цього  йшлося і про питання організації та проведення навчально-виробничої практики та стажування студентів на базі ГУ ДПСС та підпорядкованих установ. 

Після завершення заходу очільники ЖНАЕУ та ГУ ДПСС у Житомирській області  підписали Меморандум про співпрацю з метою створення сучасної ефективної системи професійного навчання, що забезпечить безперервний, свідомий,цілеспрямований процес особистісного та професійного зростання і буде базуватися на інтеграції знань, умінь та навичок.

 

Зокрема, у зазначеному документі було досягнуто домовленостей щодо наступного:


- розробки та реалізації Плану програм професійного навчання працівників Держпродспоживслужби;
- створення Центру підготовки державних ветеринарних інспекторів, лікарів міжрайонних лабораторій Держпродспоживслужби та лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на ринках, завідувачів та лікарів державних лікарень ветеринарної медицини та приватних клінік на базі ЖНАЕУ.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання