У Житомирському національному агроекологічному університеті 16 грудня відбулася робоча зустріч ректора Олега Скидана, декана факультету ветеринарної медицини Анатолія Ревунця і керівника Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександа Шпити, у рамках якої обговорили  низку питань щодо поєднання зусиль та втілення ефективних форм співпраці у частині реалізації системи професійного навчання. 

 

ЖНАЕУ – навчальний заклад, який формує майбутній кадровий потенціал Головного управління Держпродспоживслужби, підприємств та установ, що відносяться до сфери управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

 У контексті цього  йшлося і про питання організації та проведення навчально-виробничої практики та стажування студентів на базі ГУ ДПСС та підпорядкованих установ. 

Після завершення заходу очільники ЖНАЕУ та ГУ ДПСС у Житомирській області  підписали Меморандум про співпрацю з метою створення сучасної ефективної системи професійного навчання, що забезпечить безперервний, свідомий,цілеспрямований процес особистісного та професійного зростання і буде базуватися на інтеграції знань, умінь та навичок.

 

Зокрема, у зазначеному документі було досягнуто домовленостей щодо наступного:


- розробки та реалізації Плану програм професійного навчання працівників Держпродспоживслужби;
- створення Центру підготовки державних ветеринарних інспекторів, лікарів міжрайонних лабораторій Держпродспоживслужби та лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на ринках, завідувачів та лікарів державних лікарень ветеринарної медицини та приватних клінік на базі ЖНАЕУ.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання