Лабораторія Cybermetrics опубліковала п’ятий  рейтинг прозорості університетів на основі даних цитованості провідних вчених.

 

Рейтинг оцінює 5 000 офіційних профілів університетів по всьому світу, а також майже мільйон персональних сторінок вчених в Академії Google, афілійованих з конкретними університетами. Позицію в рейтингу визначає аналіз цитованості топ-10 його авторів в Google Scholar.

Рейтинг дає оцінку цитованості наукових публікацій певного навчального закладу, тобто відкритість, актуальність та значущість наукової діяльності університету.

Зокрема, до рейтингу потрапили 74 із більш ніж 300 українських ВНЗ.

Про показники Житомирського національного агроекологічного університету в рейтингу розповів ректор Олег Скидан.

«Нові здобутки колективу Житомирського національного агроекологічного університету: у міжнародному рейтингу «Top Universities by Google Scholar Citations» університет покращив свій рейтинг на 7 позицій, зайнявши серед вітчизняних ВНЗ 39 місце», – пояснив він. 

 Нагадаємо, що  у  ЖНАЕУ навчається близько 7 тисяч студентів – найбільше серед ВНЗ Житомирщини.  Житомирський національний агроекологічний університет  готує фахівців за 26 спеціальностями. У 2017 році ліцензовано 5 нових спеціальностей – «Науки про землю», «Комп’ютерні науки», «Міжнародні економічні відносини», «Інформаційні системи та технології», «Галузеве машинобудування», а на початку 2018 – спеціальність «Садівництво та виноградарство».

Майже 700  студентів ЖНАЕУ у 2017 році  пройшли виробничу практику за кордоном. Університет має  партнерів у 12 країнах світу і  нині до цього переліку має додатися ще кілька.  

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання