Команда проєкту Представництва Європейського Союзу в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні»  оприлюднила результати конкурсу щодо проведення Дня Кар’єри ЄС у 2020 році. Цьогоріч на конкурс було подано 23 заявки.

За рішенням конкурсної комісії, заявка Інформаційного центру ЄС Житомирського національного агроекологічного університету, який відкрили на базі навчального закладу минулого року,  увійшла до списку 15-и переможців.

День Кар’єри ЄС – це серія публічних заходів, де представники мереж ЄС та інші учасники обговорюють впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участь у програмах ЄС для розвитку нових бізнес- та освітніх можливостей.

“День Кар'єри ЄС” успішно відбувається щорічно у 15-и містах протягом останніх чотирьох років. Зазвичай у кожному заході беруть участь 400–600 осіб.

У рамках події проходить Ярмарок вакансій, де учасники отримають поради від професіоналів щодо працевлаштування, написання резюме, проходження співбесід, відбудуться консультації з представниками комерційних компаній, роботодавцями. Передбачені тренінги і панельна дискусія «Професійний розвиток та європейська інтеграція», професійні тренінги.

Під час заходу гості зможуть дізнатися про таке: світові та українські тенденції на ринку праці;  вплив європейської інтеграції на очікування роботодавців і те, як український бізнес розвиває ці напрями і які вимоги висуває для молодих фахівців; учасники дізнаються про пріоритети політики Європейського Союзу (EU Green Deal, Industry 4.0 тощо) та тренди, які вони створюють; учасники мереж ЄС поділяться успішними історіями про те, як використовують широкі можливості, отримуючи освіту в Європі та розвиваючи бізнес за підтримки ЄС.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету