Житомирський національний агроекологічний університет зайняв 23 місце серед вітчизняних та перше серед аграрних закладів вищої освіти і наукових установ України у рейтингу найкращих світових репозитаріїв  «Transparent Ranking of Repositories» за профілями у Google Scholar.

У рейтингу використовуються загальнодоступні інституційні профілі університетів в Google Scholar Citations.  Міжнародний рейтинг веб-репозитаріїв наукових статей є ініціативою Cybermetrics Lab, дослідною групою, яка належить до Consejo Superior de Investigaciones Científicas (CSIC), найбільшого публічного дослідницького центру Іспанії. Метою цього рейтингу є підтримка ініціатив щодо забезпечення вільного доступу до наукових публікацій та навчальних матеріалів в електронній формі. 


Лабораторія Cybermetrics, використовуючи кількісні методи, розробила та застосувала індикатори, які дозволяють вимірювати наукову активність в Інтернеті. Кіберметричні показники важливі для оцінки результатів наукових досліджень та є ідеальним доповненням до результатів, отриманих бібліометричними методами в науково-математичних дослідженнях.

Нагадаємо, що у міжнародному рейтингу «Ranking Web of Universities», куди увійшло понад 300 вітчизняних закладів вищої освіти,  Житомирський національний агроекологічний університет протягом останнього року    піднявся на 88 позицій  і нині займає 34 місце серед українських ВНЗ. Також цей показник найкращий серед університетів Житомирської області, адже ЖНАЕУ випереджає в рейтингу    ЖДТУ (37 місце) та ЖДУ ім. І .Франка (65 місце).

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання