Студентка ЖНАЕУ стала переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямком «Підприємництво», який 21–22 березня проходив на базі ЖДТУ.

У ЖДТУ 21–22 березня проходив фінал Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямком «Підприємництво». З 90 робіт, представлених на І тур конкурсу, відібрано 36 учасників, яких було запрошено для виступу на конференції за результатами оцінок журі. На підсумкову конференцію з’їхалися студенти з 18 навчальних закладів України.

Представлені роботи стосувалися  сільського господарства, фінансів, системи менеджменту, організації та управління власною справою. Студенти пропонували до розгляду журі як власні проекти, що вже знайшли свою практику впровадження, так і такі, що мають на меті поліпшити навчальний процес у вишах за рахунок симуляції бізнес-процесів, поглиблюють методичні підходи до оцінки підприємницької діяльності, сприяють фінансовому забезпеченню учасників ринкових відносин.

Житомир гостинно прийняв учасників. В атмосфері доброзичливості обговорювалися стратегічні підходи до врегулювання наявних проблем підприємницьких структур. Автори зійшлися на потребі посилення соціально-екологічної складової розвитку бізнесу, пропонували своє бачення щодо удосконалення маркетингу органічної продукції, формування стійкості соціально-економічних систем.

22 березня оголошено переможців конкурсу, серед них студентка ЖНАЕУ Ващенко Антоніна, яка зайняла третє місце. Її робота була відзначена з позиції практичної спрямованості, професіоналізму та розвитку економічної науки.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни