Протягом навчального року на факультеті інженерії та енергетики Житомирського національного агроекологічного університету  завдяки  співпраці з компаніями та підприємствами вдалося облаштувати кілька сучасних лабораторій.

Декан факультету Ярослав Ярош відзначає, що  вони оснащені усім необхідним для проведення практичних занять, завдяки чому вдається  підвищувати рівень підготовки фахівців   в умовах максимально наближених до виробничих ситуацій.

Кілька місяців тому новим партнером ЖНАЕУ стала компанія «KUHN», яка за 190 років існування зарекомендувала себе як еталон сільськогосподарської техніки,     сприяючи модернізації сільгоспвиробників на всіх континентах завдяки   інноваційному потенціалу.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день група «KUHN» представлена приблизно в 100 країнах і налічує більше 5000 співробітників на 11 виробничих об'єктах і в 11 дистриб'юторських центрах по всьому світу.   «KUHN»  спеціалізується на  обладнанні для збору кормів, тваринництва, підготовки грунтів, захисту сільськогосподарських культур і догляду за ландшафтом (плуги від 2 до 12 корпусів, техніка для обробітку грунту, широка лінійка посівних машин, кормозаготівельна техніка, що включає 33 моделі косарок,  зернові або просапні сівалки, посівні комбінації, техніка для збору врожаю тощо).

Ознайомитися із зразками продукції компанії студенти, викладачі та гості ЖНАЕУ можуть на спеціальному виставковому майданчику, що функціонує у дворі навчального закладу.  Техніка розміщена таким чином, що оглянути її   можуть і житомиряни, які прогулюються парковою зоною. Виставка також привернула увагу учасників І Регіонального форуму «Житомирщина – територія можливостей», що проходила в центрі міста у травні, серед гостей якого були дипломати, представники влади, інвестори, аграрії, підприємці. Втім, основне призначення експозиції, додає Ярош, – створення можливостей для ознайомлення студентів із кращими, а подеколи навіть ексклюзивними, зразками техніки.

«Компанія «KUHN»  незмінно демонструє той рівень, до якого мають прагнути усі виробники і наші студенти у тому числі, адже через рік-два вони підуть працювати і мають розуміти, що сучасна техніка має  бути практичною, інноваційною та відповідати заданим вимогам.  Саме на це намагаємося скеровувати нашу молодь, – продовжує декан факультету інженерії та енергетики Ярослав Ярош. – Наші попередні домовленості із представниками компанії наразі мають кілька реальних напрямків для втілення. Крім майданчика з технікою, ми отримали від «KUHN»  інформаційні матеріали – своєрідний каталог їх продукції з технічними характеристиками. Стенди розмістили в одній із навчальних аудиторій. Також ведеться активна робота щодо створення лабораторії «KUHN» на базі нашого факультету».

До слова, протягом 2017/2018 навчального року на факультеті інженерії та енергетики ЖГАЕУ, завдяки співпраці із виробниками – ТДВ «Брацлав», ПАТ «Ельворті», ВАТ «Вібросепаратор», корпорацією АСКО-УКРЕМ, ТОВ «Укрекоенерго ЛТД», ТОВ ВТП «Бутон», ПП «ТИТАН», ТОВ «СКОРК», вдалося облаштувати лабораторії машиновикористання у тваринництві, сільськогосподарської техніки і обладнання, а також лабораторію монтажу, керування та захисту електроенергетичних систем.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

 

Корисні посилання