10 листопада 2015 р. у Лісотехнічному університеті (м. Софія, Болгарія) було підписано угоду про співпрацю між Житомирським національним агроекологічним університетом та Лісотехнічним університетом.

Лісотехнічний університет – єдиний університет в Болгарії, який готує фахівців в галузі лісового господарства, технології переробки деревини та виробництва меблів, ландшафтної архітектури. В ньому також навчаються спеціалісти з екології та захисту навколишнього середовища, ветеринарної медицини, агрономії та захисту рослин, управління. Університет є провідним навчальним і науковим центром в галузі управління та використання природних ресурсів Болгарії.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни