Викладачі факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету Радзиховський М.Л., Антонюк А.А., Дишкант О.В., Рибачук Ж.В., Лігоміна І.П. зі студентами (Врублевська А.В., Баранюк А. І., Баранюк С.С., Зущик Д.М., Назаренко І.М.) 14 грудня  відвідали ПАТ НВЦ  «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» у м. Київ.

 

Поїздка відбулась з ініціативи Радзиховського М.Л., з метою налагодження навчально-наукових відносин між ЖНАЕУ та БХФЗ.

 Учасники екскурсії ознайомилися із процесами виробництва таблеток (без оболонки і в оболонці) та сиропів, що виготовляються згідно з вимогами GMP та ISO.

Довідково: ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» – інноваційне фармацевтичне підприємство європейського рівня, яке успішно поєднує науковий потенціал і високотехнологічне сучасне виробництво в єдиному ефективному комплексі; виробляє продукцію за світовими стандартами якості; є надійним партнером, який чітко виконує свої зобов'язання і діє за принципами взаємовигідного співробітництва. Це перше в Україні фармацевтичне підприємство, що повністю впровадило європейські та міжнародні стандарти у сфері якості (GMP, ISO 9001), дистрибуції (GDP), екологічного менеджменту (ISO 14001), енергоменеджменту (ISO 50001), охорони здоров’я та безпеки праці персоналу (OHSAS 18001), а також соціальної відповідальності (SA 8000). Підприємство має збалансований продуктовий портфель – лікарські засоби (більше 100 найменувань), препарати для ветеринарної медицини, дієтичні/харчові добавки (БАДи), дезінфікуючі засоби; займає одне з провідних місць за обсягами виробництва та реалізації готових лікарських засобів серед українських виробників; виготовляє продукцію різних цінових груп та є соціально-орієнтованим.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання