Науково-інноваційний інститут інженерії агропромислового виробництва та енергоефективності Житомирського національного агроекологічного університету проводить тепловізійне обстеження квартир, приватних будинків, багатоквартирних будинків, адміністративних та комунальних будівель і споруд на предмет виявлення тепловтрат (витоків тепла), несправностей у системах опалення, визначення зон конденсації вологи, прихованих комунікацій тощо.

Обстеження тепловізором дає можливість встановити наступні порушення:

• дефекти цегляної кладки, з’єднання панелей, перекриттів;
  • виявлення дефектів гідроізоляції і теплоізоляції покрівлі;
  • виявлення витоку тепла через системи вентиляції;
  • неякісний монтаж вікон, дефекти віконних блоків;
  • дефекти швів конструкції будівель;
  • експлуатація будівлі з порушенням діючих вимог;
  • дефекти в роботі опалювальних систем;
  • наявність прихованих систем комунікацій;
  • наявність зон конденсації вологи;
  • неякісна термомодернізація будівлі.

Тепловізійна зйомка та обстеження вентиляційних систем виконується за допомогою сучасного обладнання німецького виробництва фірми «Testo», що дозволяє отримати якісні термограми та об’єктивні цифрові дані рівня повітрообміну в будівлі.

Замовник отримує звіт, необроблені термограми та базові рекомендації (на електронну пошту).

Зазначені послуги надаються на платній основі. Вартість послуг та порядок внесення плати визначаються на договірних засадах.

Обстеження тепловізором Testo-871 зовнішніх конструкцій будинку на предмет витоків тепла для виявлення прогріву елементів огороджувальних конструкцій, місць неналежної теплоізоляції.

Пошук несправностей у системі опалення: недостатня прохідність батарей та труб, витоки у теплій підлозі тощо.

Виявлення прихованих комунікацій – трубопроводи у стінах, приховані підключення мереж та інше.

Встановлення проблем електропроводки та її місцезнаходження у стінах, виявлення місць перегріву електричних вузлів як у низьковольтних, так і у високовольтних мережах (перегрів контакторів, соленоїдів, трансформаторів, шин, клемних колодок, двигунів, приводів  тощо).