У Житомирському агротехнічному коледжі 15 листопада відбувся пізнавальний захід – ярмарок професій “Портал успіху-2016”. За інформацією організаторів, відвідали ярмарок близько півтори тисячі абітурієнтів та студентів.

Серед учасників зібрання були й представники Житомирського національного агроекологічного університету.

Зокрема, дізнатися про агроуніверситет присутнім допомагали декани факультетів, викладачі, співробітники приймальної комісії,  директор  Інституту післядипломної освіти та дорадництва ЖНАЕУ Валерій Андрійчук та інші.

Абітурієнтів знайомили із умовами вступу до агроуніверситету  в Житомирі, презентували інформацію про факультети та спеціальності, а також поширювали роздаткові матеріали. Крім цього, діяла виставка досягнень, розробок і продукції виробництва Житомирського національного агроекологічного університету.

 «Дуже важливо проводити такі заходи з двох причин. Перша – інформаційна, тому що ми повинні інвестувати у молодь, для того щоб вона була високоосвіченою і свідомо обирала майбутню професію. А друга причина – це трудова міграція, ми можемо спостерігати, що молодь їде за кордон. Не потрібно цьому не сприяти, але потрібно бути конкурентоспроможними, тому завдання всіх вищих навчальних закладів – забезпечити країну фахівцями”,   наголосив проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку ЖНАЕУ Іван Мартинчук.

Нагадаємо, що цьогоріч організатори змінили формат проведення заходу. При вході відвідувачі ярмарку професій отримували студентський квиток та залікову книжку з картою представлених закладів.

Учасник з таким пакетом документів  міг  здійснити ігрову спробу вступу до омріяного навчального закладу. Після короткого майстер-класу від представників приймальних комісій навчальних закладів, учасники демонстрували свій рівень знань чи практичні навички і  отримували запис до залікової книжки про успішне складання іспиту.

Після подорожі вулицями студмістечка майбутні абітурієнти  оцінювали найпривабливіші навчальні заклади, голосуючи смайликами.

Прес-служба Житомирського  національного агроекологічного університету

Корисні посилання