На околиці міста ( мікрорайон Крошня)  житомиряни помітили птахів, які прилетіли завчасно і тепер потерпають від негоди та снігопадів. Відповідну інформацію розмістили у соцмережі і тепер до порятунку лелек долучаються усі небайдужі.

Відгукнулися на прохання допомогти місцеві волонтери, а також представники Житомирського національного агроекологічного університету – ректор Олег Скидан та декан технологічного факультету Валерій Андрійчук.

Зокрема, заявили про  готовність надати лелекам домівку на час холодів. Поки ж необхідно вжити першочергових заходів – розчистити ділянку, де знаходяться птахи, від снігу,  а також підгодовувати їх.

Відзначимо, що подібні ситуації виникли у різних регіонах країни. Лелек зустріла холодна і сніжна весна і до потеплінь фахівці радять підгодовувати птахів.

До слова, лише кілька днів тому в рамках акції «Подаруй весну» вихованці дитячої театральної студії Аліни Зубової за підтримки ДП «Житомирський лісгосп» виготовили годівнички для птахів, розфарбували, прикрасили їх та передали у Ботанічний сад Житомирського національного агроекологічного університету.

Крім цього, в ЖНАЕУ є ветеринарна клініка і тваринницька ферма, де птахам можуть надати тимчасовий притулок і допомогу.

Відео

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання