Житомирський національний агроекологічний університет 6 липня став першим серед вітчизняних аграрних ВНЗ та другим в Україні вищим навчальним закладом, який приєднався до мережі міжнародних академічних гравців EUROSCI Network, що об’єднує університети, науково-дослідні центри, департаменти, експертні групи, які мають спільну зацікавленість у дослідженні Європейського Союзу та європейської інтеграції з наукової точки зору.

Учасниками EUROSCI є Бразильський, Британський, Індійський, Канадський та Нігерійський національні координаційні центри європеїзму; Лондонський королівський коледж Гелловей (Великобританія); Палермський університет (Італія); Університет Зігена (Німеччина); Громадський університет Коруньї (Іспанія), Політехнічний університет Порту (Португалія); Ясський університет ім. Александру Йоанну Кузи, Ясський технічний університет імені Ґеорґе Асакі, Сучавський університет імені Штефана чел Маре (Румунія), Державний університет «Люблінська політехніка» (Польща) та інші поважні партнери.

Наразі Житомирський національний агроекологічний університет – єдиний представник мережі у сфері аграрної та екологічної освіти і досліджень.

Завдяки здобутому асоційованому членству викладачі та студенти ЖНАЕУ отримали можливість ексклюзивного доступу до навчання за програмою відкритого інтернет-курсу з питань європейської інтеграції Jean Monnet Open Online Course Of European Integration. Навчання є безкоштовним: витрати на організацію забезпечуються за рахунок фондів Європейської Комісії (програма Жан Моне Еразмус +). За умови успішного опанування курсу, кожен з учасників програми отримає європейський сертифікат.

Курс викладається провідними європейськими аналітиками англійською мовою, відрізняється критичною позицією у розгляді сучасної проблематики європейської інтеграції.

Навчальна програма орієнтована на максимізацію унікальних переваг міждисциплінарності соціальних наук при вивченні ЄС та активну імплементацію сучасних інформаційних технологій в освітній процес. Студентам будуть доступні відеоконференції за участю експертних груп у режимі реального часу, публічні онлайн-дискусії, сучасні кейси тощо.

Реєстрація здійснюється на платформі http://www.znau.eurosci.net/ (в ручному режимі або за допомогою існуючого профілю у Facebook).

Координати для довідок:

• контактна особа в ЖНАЕУ:  Ірина Литвинчук, доцент кафедри економічної теорії та інтелектуальної власності, к.е.н., e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Усі деталі – на сайті http://www.eurosci.znau.edu.ua/.

Нагадаємо, що у грудні  минулого року в ЖНАЕУ презентували освітній проект «Аграрна політика ЄС» у рамках програми Еразмус+ Жан Моне.

Його впровадженням протягом 2016–2019 рр. займатиметься команда викладачів факультету економіки та менеджменту Житомирського національного агроекологічного університету – Тетяна Зінчук, Лариса Левківська, Олександр Ковальчук, Наталія Куцмус, Василь Шукалович. Проект «Аграрна політика ЄС» від програми Еразмус+ Жан Моне Модуль, включає 5 освітніх курсів по 20–24 год. кожен: «ЄС від витоків до стратегії «Європа 2020», «САП ЄС: досвід та сучасна модель», «Політика сільського досвіду ЄС», «Агробізнес ЄС», «Екологічне сільське господарство ЄС».

«Проект «Аграрна політика ЄС» покликаний сприяти встановленню тісних контактів у сфері міжнародного співробітництва  між викладачами і дослідниками, студентами та науковими колами, державними органами влади та громадянського суспільства.  Основна мета  – отримання, засвоєння та розповсюдження знань щодо еволюційних засад, сучасного стану і перспектив розвитку Спільної аграрної політики ЄС», – повідомила керівник проекту Тетяна Зінчук.

19 липня 2017 року в 11.30 для зареєстрованих учасників буде відкрито доступ до тематичної лекції EUROSCI в рамках Літньої школи проекту. Трансляція відбудеться за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=et1v07xn6IY&feature=share. Безпосередньо навчальний курс розпочнеться у жовтні 2017 року.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни