У Житомирському національному агроекологічному університеті 2 листопада відбулася зустріч команди проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ»  з ректором  Олегом Скиданом,   проректором з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмилою Романчук та завідувачем кафедри ґрунтознавства і землеробства Сергієм Журавлем.

Зокрема, сторонам вдалося домовитися  про партнерство ЖНАЕУ, Інституту громадянського суспільства   і Баранівської міської ради для підготовки концепції проекту, спрямованого на формування «Органічного кластеру» на базі Баранівської ОТГ.

Проект  передбачає  подальшу мультиплікацію  підходу в інших ОТГ Житомирської області та України.

Відзначимо, що  «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської ОТГ» реалізується Баранівською міською радою, Інститутом громадянського суспільства та ПП «Галекс-Агро» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Нагадаємо, що в січні цього року  було підписано меморандум про співпрацю  між Баранівською міською об’єднаною територіальною громадою та Житомирським національним агроекологічним університетом.

Житомирський національний агроекологічний університет