Ректор Житомирського національного агроекологічного університету 20 березня зустрівся із місцевими волонтерами Марією Улановою та Юлією Пастух, аби обговорити подальшу співпрацю у напрямку реалізації проекту «Шлях додому».

 Це всеукраїнська ініціатива  благодійного фонду «Лелекера» по збору пластикових кришечок для допомоги пораненим і травмованим учасникам АТО. Марія Уланова – місцевий координатор проекту, яка займається поширенням інформації, збором і подальшою доставкою кришечок з міста й області до столиці.

Громадський проект «Шлях додому», спрямований на вирішення екологічної та соціальної проблем, свого часу  підтримали Міністерство екології України, представники бізнесу, заклади освіти, волонтерські організації та усі небайдужі в різних куточках країни. У фонді повідомляють, що  за рік таким чином  вдалося зібрати 20 т вторинного пластику. Далі зібраний пластик передають переробному підприємству, а вже за отриманні кошти надається допомога бійцям АТО. Зокрема, за 2017 рік з пластику  вдалось отримати 84 тис. грн. Проект ґрунтується виключно на волонтерських засадах і самофінансуванні.  

«Житомирський національний агроекологічний університет постійно долучається до різноманітних соціальних, екологічних та волонтерських проектів, організовуємо і проводимо заходи щодо популяризації здорового способу життя, бережного ставлення до навколишнього середовища і багатств природи, а також підтримуємо наших захисників, – відзначає ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан. – Власне, можливість приєднатися до ініціативи «Шлях додому» – це своєрідне продовження усієї тієї роботи, що велася протягом останніх років, але більш в конкретному напрямку. В університету та у гуртожитках вже найближчим часом встановимо контейнери по збору пластикових кришечок і додатково проведемо роз’яснювальну роботу серед викладачів, студентів та співробітників ЖНАЕУ, аби вони знали, що і для кого робимо. Як навчальний заклад екологічного спрямування маємо у такій справі показати приклад. Щиро дякую дівчатам-волонтерам за співробітництво і сподіваюся, що нагодою для чергової зустрічі стануть вже десятки кілограмів зібраного пластику».

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання