Напередодні  Всесвітнього дня вчителя представники Житомирського національного агроекологічного університету  в рамках ініціативи "Платформа прогресивного викладача" взяли участь у програмі заходів від Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та ГО «Інститут демократії та соціального прогресу».

Захід проходив наприкінці вересня протягом трьох днів   у Пущі-Водиці.  Його мета – обмін думками та досвідом з приводу генерації якісних змін у сучасній вищій освіті.

Нагадаємо, що учасниками «Прогресивної платформи викладача»  стали   10 докторів наук, 13 кандидатів наук  та  один представник Мінстерства освіти і науки України.

Вони говорили про покоління міленіалів та підходи до нього, вчилися застосовувати тренінгові технології в навчальному процесі, дізнались все про енерджайзери, відвідали майстер-клас "Як робити якісні та змістовні презентації", ознайомились із застосуванням рольових ігор на  заняттях, на практиці вчилися справлятись із "проблемними" слухачами в аудиторії тощо.

Житомирський національний агроекологічний університет