Напередодні  Всесвітнього дня вчителя представники Житомирського національного агроекологічного університету  в рамках ініціативи "Платформа прогресивного викладача" взяли участь у програмі заходів від Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та ГО «Інститут демократії та соціального прогресу».

 

Захід проходив наприкінці вересня протягом трьох днів   у Пущі-Водиці.  Його мета – обмін думками та досвідом з приводу генерації якісних змін у сучасній вищій освіті.

Нагадаємо, що учасниками «Прогресивної платформи викладача»  стали   10 докторів наук, 13 кандидатів наук  та  один представник Мінстерства освіти і науки України.  

Вони говорили про покоління міленіалів та підходи до нього, вчилися застосовувати тренінгові технології в навчальному процесі, дізнались все про енерджайзери, відвідали майстер-клас "Як робити якісні та змістовні презентації", ознайомились із застосуванням рольових ігор на  заняттях, на практиці вчилися справлятись із "проблемними" слухачами в аудиторії тощо.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання