«Наш навчальний заклад за результатами вступної кампанії, яка тривала з 12 по 26 липня 2018 року, став абсолютним лідером серед закладів вищої освіти регіону за кількістю поданих заяв у електронній та паперовій формах, – про це повідомив ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан. –  Цьогоріч університет отримав 7099 заяв на вступ. Дякуємо усім майбутнім студентам   за довіру та бажання навчатися саме у  Житомирському агроуніверситеті. Разом з вами ми зробимо багато гарних справ».

 

Нагадаємо, що Житомирський національний агроекологічний університет – єдиний в державі аграрний вищий навчальний заклад екологічного спрямування та єдиний  у Житомирській області національний ВНЗ, який є базовим з підготовки фахівців для більшості галузей економіки Полісся  (Житомирської, Рівненської, Волинської областей).

До його структури, окрім 8 факультетів, 42 кафедр і 85 їх філій на виробництві та в науково-дослідних установах, 10 навчальних корпусів і 8 гуртожитків, входять також Ботанічний сад, дослідне поле, навчальна ферма, лабораторія кінології,  навчальна пасіка, навчально-науково-виробнича клініка ветеринарної медицини, Центр органічного виробництва «Полісся Органік», хіміко-аналітична лабораторія, Центр еколого-енергетичних технологій, лабораторія екології лісу, музей грунтів і мінералів, лабораторія геодезії та землеустрою, наукова бібліотека, лабораторія відновлювальної енергетики, сучасний комп’ютерний центр.

У ЖНАЕУ готують майбутніх  фахівців за 27 спеціальностями на 8 факультетах – технологічному, екології і права, інженерії та енергетики, агрономічному, економіки та менеджменту, лісового господарства, обліку та фінансів, ветеринарної медицини.  За останні  два роки в Житомирському національному агроекологічному університеті ліцензували кілька нових спеціальностей – «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза»,  «Комп’ютерні науки», «Міжнародні економічні відносини», «Технологія захисту навколишнього середовища», «Водні біоресурси та аквакультура», «Туризм», «Садівництво та виноградство», «Науки про землю», «Інформаційні системи та технології», «Галузеве машинобудування».   

Крім цього, Житомирський агроуніверситет суттєво покращив свої позиції у рейтингах: у міжнародному рейтингу «Ranking Web of Universities»   піднявся на 25 позицій, зайнявши 97 місце серед 327 вітчизняних ВНЗ,  у  міжнародному рейтингу «Top Universities by Google Scholar Citations» покращив свій показник на 7 позицій, зайнявши серед вітчизняних ВНЗ 39 місце, а у рейтингу сайту webometrics.info  ЖНАЕУ  знаходиться  на 46-ому місці серед українських ВНЗ за кількістю цитувань у «Google Scholar» та на 3511-му місці – серед світових. 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання