ЖИТОМИРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРОЕКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВИСЛОВЛЮЄ ВДЯЧНІСТЬ ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ ЗА ПІДТРИМКУ І ДОПОМОГУ!

Колектив співробітників та студентів Житомирського національного агроекологічного університету висловлює щиру вдячність голові Житомирської обласної державної адміністрації Гундичу Ігорю Петровичу, голові Житомирської обласної ради Ширмі Володимиру Васильовичу та усьому депутатському корпусу Житомирської обласної ради за підтримку університету, зокрема виділення 1 млн.грн. на проектування та виконання робіт, пов’язаних з поліпшенням технічного стану та благоустроєм водойм на території Ботанічного саду Житомирського національного агроекологічного університету, 130 тис.грн. на ремонт вхідної групи в корпусі №4 університету. Дякуємо також депутату Житомирської обласної ради Пінському О.В. за виділення 57 тис. грн. на поліпшення матеріально-технічної бази факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету.

Вперше за багато років університет відчуває реальну підтримку і розуміння !!!

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни