Вишиванки, конкурс бутербродів, показові виступи кінологів та спортсменів, пісні і танці, – так 21 травня на території Ботанічного саду  ректор, проректори, студенти, викладачі та співробітники  Житомирського національного агроекологічного університету відзначали 94-річчя свого навчального закладу.

З нагоди свята влаштували День відкритих дверей, на який завітали учні й вчителі місцевих шкіл, житомиряни з родинами.

Для  всіх підготували концертну програму, екскурсію Ботанічним садом, пригощали кашею і смачними наїдками, розповідали про діяльність та успіхи ЖНАЕУ, запрошували на навчання.

Захід мав ще й благодійну мету – зібрати кошти на лікування 17-річної житомирянки Ольги Дацькової.

«Ми відзначаємо 94-річчя заснування нашого університету, а також День науки. З цієї нагоди влаштували День відкритих дверей, де кожен може ближче познайомитися з діяльністю агроуніверситету, його досягненнями й успіхами, дізнатися більше про спеціальності, за якими ми готуємо фахівців, подивитися виступи наших спортсменів і творчих колективів. Я бажаю усім гарного настрою, здоров’я, наснаги. І нагадую, що, поряд із відпочинком, ми не маємо забувати про тих, кому потрібна допомога, тому сьогодні ми також збираємо кошти на лікування юної житомирянки», - наголосив ректор ЖНАЕУ Олег Скидан.

Привітати Житомирський національний агроекологічний університет завітали начальник Житомирського військового інституту ім. С. Корольова Юрій Даник, друзі і партнери ЖНАЕУ.

Найсмачнішим і найцікавішим на святковому заході видався «Весняний парад бутербродів», на який студенти різних факультетів і груп підготували свої смачні страви з різними основами та інгредієнтами у кількох номінаціях:  найдовший бутерброд, мініатюрний бутерброд,  «Європейські мотиви», «Справжній український», «Весняний бутерброд», «Мрія декана», «Трудові будні», «Під час сесії», «Смак з дитинства», «Богатирський бутерброд», «Студентський бутерброд», «Інтернаціональний бутерброд».

Для відвідувачів під час святкувань вміння своїх вихованців демонстрували співробітники Центру кінології. Також розповіли про українсько-канадський проект «Друг героя», який реалізовують на Житомирщині для реабілітації учасників АТО. До слова, у ЖНАЕУ лабрадор Санта нещодавно пройшла усі необхідні випробування у Києві і тепер працюватиме з бійцями.  Її 3-місячну доньку кінологи запропонували  житомирянам придбати з аукціону, а потім віддати на тренування до Центру в агроуніверситет і разом з нею відвідувати заняття.

Кафедра фізичного виховання і спорту ЖНАЕУ поділилася досягненнями студентів, які протягом останніх місяців успішно виступили на регіональних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Зокрема, студентка агрономічного факультету Анна Дроздова – чемпіонка області з бігу на 400 м, призерка чемпіонату України з легкої атлетики; студент агрономічного факультету Єгор Фролов – чемпіон України з кікбоксингу серед молоді, переможець багатьох турнірів; студентка факультету екології і права Діана Машевська – багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів України з триатлону, чемпіонка Іспанії, член збірної України; студент агрономічного факультету  Руслан Пашаєв  - майстер спорту з боксу, чемпіон і призер чемпіонатів України з боксу, член олімпійської збірної команди України; студент технологічного факультету Євгеній Колесник – чемпіон України з гирьового спорту, срібний призер чемпіонату Європи серед юніорів; студент факультету ветеринарної медицини Андрій Муравський – чемпіон України з пауерліфтингу; студент факультету обліку та фінансів Дмитро Луцишин – чемпіон України з армреслінгу серед людей з особливими потребами, член збірної команди України.

Показові виступи у Ботанічному саду влаштували «гирьовики» ЖНАЕУ – Роман Торчук, Володимир Устименко, Сергій Швед, Юрій Локацюн, Олексій Прохорчук, Оксана Швед і Таїсія Карбовська.

Чемпіоном агроуніверситету з армреслінгу став студент екології і права Віталій Герасимчук, який у фіналі змагань обійшов Павла Горецького, Олександра Голія, Владислава Мошківського.

Концертну програму  підготував і провів відділ соціального та гуманітарного розвитку ЖНАЕУ, народний аматорський духовий оркестр ЖНАЕУ (керівники Котвицький Анатолій Феліксович та Білоцький Олександр Петрович), ансамбль барабанщиць, (керівник Сєргєєв Анатолій Геннадійович), танцювальний колектив ЖНАЕУ (керівник Вальт Інна Миколаївна), гурток української пісні  «Агро Стайл» (керівник Михайло Дмитрович Денисюк), гурток естрадної пісні (керівник Машковський Михайло Васильович), народний аматорський студентський  театр (керівник Литовченко Юлія Олександрівна), КВН-команда «Житомирський стандарт», талановита студентська молодь.

Спільними зусиллями вдалося зібрати  4002 грн для Ольги Дацькової.

За словами ректора Житомирського національного агроекологічного університету Олега Скидана, нині у ВНЗ на денній та заочній формах навчається понад 6 тисяч студентів.  З кожним роком  зміцнюється матеріально-технічна база університету та його науково-кадровий потенціал, все більше і більше студентів залучається до наукових, громадських і спортивних заходів.  Житомирський агроуніверситет дає широкий простір для навчання та розвитку студентської молоді. У складі ЖНАЕУ діє 8 факультетів. Навчальний процес забезпечують 42 кафедри та близько 80 їх філій. У структурі університету 2 ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації. До складу університету  входять: навчально-науково-виробнича клініка ветеринарної медициниінститут післядипломної освіти та дорадництва,  дослідне поле, Ботанічний сад, навчальна ферма, навчально-науковий Центр кінології,  інформаційний відділ, сучасний видавничий центр. Важливим напрямом міжнародної діяльності вузу є надання можливості студентам вивчати новітні сільськогосподарські технології та організації приватного бізнесу при проходженні виробничої практики у фермерських господарствах Великобританії, Німеччини, Франції, Данії, Нідерландів, Польщі, Швейцарії, США. Потребу студентів у літературі забезпечує наукова бібліотека університету – 8 читальних залів на 470 місць.

Активно працює студентське самоврядування, яке представлено Студентською радою, профбюро, старостатом, що координують наукову, навчальну, спортивну та культурно-масову роботу.  Створені клуби, гуртки, спортивні за інтересами: команда КВК університету, танцювальний ансамбль, ансамбль української та естрадної пісні, театральна студія,  духовий оркестр та ансамбль барабанщиць.

 

Прес-служба Житомирсьокого національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання