Одна з найавторитетніших світових експертних груп Webometrics опублікувала рейтинги вищих навчальних закладів станом на січень 2017 року. Серед 341 вишу України, що увійшли до рейтингу, Житомирський  національний агроекологічний університет зайняв 122 місце.

Як відомо, результати досліджень Webometrics публікуються двічі на рік. У процесі складання Webometrics Ranking of World's Universities розробниками враховується кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту вищого навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів.

Іншими словами, оцінюються змістовна та інформаційна складові web-сайту університету.

Розробники відзначають, що при складанні рейтингу показники відвідуваності та дизайн сайтів не враховуються.

Новий web-рейтинг університетів світу Ranking Web of Universities складений з урахуванням систематизованих даних, отриманих розробниками у січні 2017 року.

Нагадаємо, що у рейтингу сайту webometrics.info Житомирський національний агроекологічний університет знаходиться  на 46-ому місці серед українських ВНЗ за кількістю цитувань у «Google Scholar» та на 3511-ому місці – серед світових. Загалом у рейтингу  представлено 5000 університетів з усього світу, з них лише 99   українські.

Прес-служба Житомирського  національного агроекологічного університету

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України