Команда ГС "Біоенергетична асоціація України"  продовжує створення спільної платформи для співпраці на ринку біоенергетики України, забезпечення найбільш сприятливих умов ведення бізнесу, прискореного та сталого розвитку біоенергетики.

Зокрема, наразі до мережі партнерів долучився і Житомирський національний агроекологічний університет  – єдиний в державі аграрний заклад вищої освіти екологічного спрямування.

Структура ЖНАЕУ  включає:

• 8 факультетів (агрономічний, технологічний, ветеринарної медицини, інженерії та енергетики, екології і права, лісового господарства, обліку та фінансів, економіки та менеджменту), 27 спеціальностей.
  • 42 кафедри та 85 їх філій на виробництві та в науково-дослідних установах.
  • 5 науково-інноваційних інститутів (інститут економіки і агробізнесу; інститут агротехнологій та землеустрою; інститут тваринництва та ветеринарії; інститут екології та лісу; інститут механізації агропромислового виробництва та енергоефективності).
  • Науково-дослідний інститут регіональних екологічних проблем.
  • Дослідне поле.
  • Ботанічний сад.
  • сучасні лабораторії.
  • Інформаційний центр ЄС, інжинірингова школа, Центр енергоефективності громад, сучасний освітньо-науковий простір «Екоцентр», коп’ютерний центр, регіональний космічний центр «Полісся», тощ.
  •  Вимірювальна лабораторія.

З 2016 року в університеті на кафедрі механіки та інженерії агроекосистем викладається нова дисципліна «Біоенергетичні системи в аграрному виробництві», з 2019 року в ЖНАЕУ проводять атестацію осіб, які мають намір здійснювати діяльність із сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем будівель.

Нагадаємо, що  ГС «Біоенергетична асоціація України» (БАУ) заснована в 2013 році. Її мета  – забезпечення прискореного та сталого розвитку біоенергетики в країні.

Діяльність:

1. Лобіювання інтересів сектора біоенергетики шляхом співпраці з органами державної влади.
  2. Проведення профільних заходів: конференцій, семінарів, робочих зустрічей, тренінгів.
  3. Підготовка аналітичних матеріалів, статей, презентацій, конференцій.
  4. Підтримка позитивного іміджу біоенергетики в суспільстві та пропаганда цього напрямку ВДЕ в Україні.
  5. Налагодження співпраці з Європейськими та іншими міжнародними профільними асоціаціями та організаціями.
  6. Участь у біоенергетичних проєктах в Україні й поширення важливих результатів таких проєктів.
  7. Надання експертної, консультаційної, методичної, інформаційної допомоги членам Асоціації у розвитку біоенергетичних проектів.
  8. Налагодження співробітництва з вищими навчальними закладами, інститутами НАН України та НААН України в галузі біоенергетики.
  9. Сприяння розвитку науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт у галузі біоенергетики.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету