У Києві 13 березня, за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Міністерства екології та природних ресурсів України в Торгово-промисловій палаті України, відбувся найбільший вітчизняний захід у сфері відновлюваної енергетики - «Bio Energy Ukraine».

Це перша інноваційна конференція з біоенергетики, яка відбудеться в рамках "Тижня альтернативної енергетики". «Bio Energy Ukraine» – це не класична наукова конференція, до якої усі звикли, це абсолютно новий формат, новий підхід, нові погляди і нові технології в напрямку розвитку альтернативної енергетики в Україні.  Організатори взяли за мету створити  головну платформу для комунікацій і співпраці між ключовими гравцями ринку та потенційними інвесторами задля найшвидшого розвитку найважливішої для країни галузі в досягненні енергетичної незалежності, шляхом переходу на невичерпні, екологічно чисті джерела енергії та відмови від шкідливого викопного палива.

На  конференції були представлені доповіді від власників діючих великих і малих промислових, а також приватних електростанцій, а спікери ділилися з учасниками заходу безцінним досвідом реалізації проекту, проблемами і шляхами їх вирішення на всіх етапах будівництва та експлуатації.

Крім цього, конференція включала в себе експертні дискусійні панелі з представниками великих енергетичних компаній, міжнародних фінансових організацій, банків, інжинірингових, юридичних і страхових компаній та інших.

Завдання форуму: максимально розкрити всі етапи реалізації біопроекту «від ідеї до монтажу».

Житомирський національний агроекологічний університет на «Bio Energy Ukraine-2017» представляв із власними розробками, проектами і матеріалами факультет інженерії та енергетики.

Варто відзначити, що на майданчику Торгово-промислової Палати у цей день зібралися науковці, власники, топ-менеджери і лінійні керівники лідерів ринку біоенергетики України та інших країн, серед яких  – Польща, Білорусія, Австрія, Швеція , Фінляндія і Нідерланди.

Прес-служба Житомирського  національного агроекологічного університету