Вчора, 26 липня, завершилося подання заяв на вступ до вищих навчальних закладів України. Серед трьох найбільших ВНЗ Житомирщини – Житомирського національного агроекологічного університету, Житомирського державного університету імені Івана Франка та Житомирського державного технологічного університету – найбільшу кількість заяв абітурієнти подали до Житомирського національного агроекологічного університету, а саме 7838 заяв.

На другому місці – Житомирський державний університет імені Івана Франка, до якого надійшло 6405 заяв на вступ, на третьому – Житомирський державний технологічний університет (5420 заяв). Таким чином, агроекологічний університет за кількістю поданих заяв випереджає університет імені Івана Франка на 22,4%, технологічний університет – на 44,6%.

Вартість навчання також є найнижчою у Житомирському національному агроекологічному університеті. Наприклад, за рік навчання на спеціальності «Менеджмент» в агроуніверситеті потрібно буде сплатити 10800 грн, університеті імені Івана Франка – 12675 грн, технологічному університеті – 13200 грн.

Zhitomir.info

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання