Вчора, 26 липня, завершилося подання заяв на вступ до вищих навчальних закладів України. Серед трьох найбільших ВНЗ Житомирщини – Житомирського національного агроекологічного університету, Житомирського державного університету імені Івана Франка та Житомирського державного технологічного університету – найбільшу кількість заяв абітурієнти подали до Житомирського національного агроекологічного університету, а саме 7838 заяв.

На другому місці – Житомирський державний університет імені Івана Франка, до якого надійшло 6405 заяв на вступ, на третьому – Житомирський державний технологічний університет (5420 заяв). Таким чином, агроекологічний університет за кількістю поданих заяв випереджає університет імені Івана Франка на 22,4%, технологічний університет – на 44,6%.

Вартість навчання також є найнижчою у Житомирському національному агроекологічному університеті. Наприклад, за рік навчання на спеціальності «Менеджмент» в агроуніверситеті потрібно буде сплатити 10800 грн, університеті імені Івана Франка – 12675 грн, технологічному університеті – 13200 грн.

Zhitomir.info

Корисні посилання

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки 
України

Баннер Інформаційно-аналітичного порталу про вищу освіту в Україні та за кордоном

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни

Баннер Міністерство освіти і науки України


EUROSCI Network Zhytomyr National Agroecological University

 

Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства

 

Центр Полісся Органік

 

ЕРК Відродження

 

Програма Еразмус+ освітній модуль Жан Моне проект