Завершився чемпіонат міста з волейболу серед студентських жіночих команд 2018 року. Фінал змагання відбувся 20 грудня у спорткомплексі Житомирського національного агроекологічного університету.

У чемпіонаті взяли участь сім команд з різних навчальних закладів : Житомирський  національний агроекологічний університет, Житомирський державний університет ім. Івана Франка, Житомирський державний технологічний університет, торговельно-економічний коледж, базовий фармацевтичний коледж, технологічний коледж, кооперативний коледж бізнесу і права.

Протягом листопада-грудня команди змагалися за першість у залах ЖТЕК і ЖАК.

За підсумками фінальних ігор призові місця розподілилися наступним чином:

І місце – команда Житомирського національного агроекологічного університету;

ІІ місце – команда Житомирського державного університету ім. Івана Франка;

ІІІ місце – команда Житомирського базового фармацевтичного коледжу.

Організатори чемпіонату зазначили, що на початку 2019 року планують знову розпочати студентські чемпіонати серед жіночих та чоловічих команд, але уже запросити до участі команди з інших міст області.