Студенти Житомирського національного агроекологічного університету, які здобувають освіту за спеціальностями «Економіка підприємств», «Менеджмент організацій» та «Облік і аудит», поспілкувалися із засновником  ТОВ «Фаворит-агро» Оленою Розенблат.

Основний вид діяльності підприємства – вирощування зернових та технічних культур (соя, пшениця, кукурудза, ячмінь пивоварний та фуражний), а також переробка власної продукції.  

На зустріч зі студентами Олену Розенблат запросив  ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан. У вітальному слові він наголосив, що у агроуніверситеті постійно проводять подібні заходи за участю підприємців, представників сфери бізнесу та інших. 

 Олена Розенблат розповіла студентам ЖНАЕУ про те, як розпочинала свою діяльність у агросфері, поділилася спогадами про перші кроки у бізнесі, складнощі розвитку сільського господарства в Україні та відповіла на запитання студентів.

«Не важливо ким ви будете врешті працювати, але важливо, щоб у вас були правильні принципи. Щоб ви розвивалися, підвищували свою кваліфікацію, навички і знання. Щоб ви інвестували у себе. Лише тоді ви станете класними фахівцями, які самі будуть диктувати свої умови роботодавцям, ставте собі ціль і йдіть до неї», – наголосила під час зустрічі в ЖНАЕУ Олена Розенблат.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки 
України

Баннер Інформаційно-аналітичного порталу про вищу освіту в Україні та за кордоном

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни

Баннер Міністерство освіти і науки України


EUROSCI Network Zhytomyr National Agroecological University

 

Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства

 

Центр Полісся Органік

 

ЕРК Відродження

 

Програма Еразмус+ освітній модуль Жан Моне проект