28 лютого 2018 року  о  1400

актова зала університету

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

  1. Затвердження фінансового звіту Житомирського національного агроекологічного університету за 2017 рік. Доповідає головний бухгалтер Савченко Р. О.
  2. Про внесення змін у Положення про проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників та укладання з ними контрактів у Житомирському національному агроекологічному університеті. Доповідає юрисконсульт І категорії Котенко Н. М.
  3. Затвердження Положення про присвоєння вчених звань науково-педагогічним працівникам Житомирського національного агроекологічного університету. Доповідає – проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку, голова комісії Романчук Л. Д.
  4. Про результати наукової роботи кафедр: геодезії та землеустрою, рослинництва, хімії, загального лісівництва, експлуатації лісових ресурсів, таксації лісу та лісовпорядкування за 2017 р. Доповідають завідувачі кафедр.
  5. Різне.

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання