23 травня 2018 року  о  1400

дослідне поле університету

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1. Стан та проблеми розвитку дослідного поля. Доповідає проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Романчук Л. Д.
  2. Внесення змін до Положення про організацію освітнього процесу у ЖНАЕУ та Положення про планування та облік роботи науково-педагогічних працівників ЖНАЕУ. Доповідає керівник навчально-наукового центру Світлишин І. І.
  3. Затвердження навчальних та робочих навчальних планів з підготовки фахівців за спеціальностями університету та відокремлених структурних підрозділів ЖНАЕУ на 2018/2019 н. р. Доповідають: декани факультетів, заступник директора з навчальної роботи Будівельного коледжу Гаєвська Г. П., директор Технікуму землевпорядкування Гончарук О. В.
  4. Про зміну вартості проживання окремих категорій студентів у гуртожитках. Доповідає проректор з питань економічного розвитку та безпеки Демяненко Ю. В.
  5. Різне.