26 листопада 2015 року о 14:00

актова зала

розширене засідання

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

за участі завідувачів кафедр, керівників структурних підрозділів

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Конкурсні питання.
  2. Про виконання Програми розвитку ЖНАЕУ до 2015 р. та підготовка Програми розвитку ЖНАЕУ до 2020 р. Доповідає Скидан О. В. ректор університету.
  3. Затвердження Правил прийому на навчання до ЖНАЕУ у 2016 р. Доповідає Цаль-Цалко Ю. С. перший проректор, проректор з навчальної роботи.
  4. Затвердження Положення про Вчену раду ЖНАЕУ. Доповідає Кравчук І. І. завідувач кафедри менеджменту організацій.
  5. Затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників ЖНАЕУ. Доповідає Юраш В. М.начальник відділу кадрів.
  6. Затвердження Положення про підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників ЖНАЕУ. Доповідає Андрійчук В. Ф. директор Інституту післядипломної освіти та дорадництва.
  7. Різне.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України